Deltagarlista Gren 1-17 
 
  Tävling  Dalaminisim    Utskriftsdatum  26 oktober 2010   
  Tävlingsort  Avesta    Utskriftstid  19:50   
  Arrangör  Avesta Simsällskap         
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS    25 m  21.57   
36  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS    25 m  22.86   
20  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  23.42   
91  Hansson Isak  2001  SS MORA    25 m  24.51   
79  Lundqvist Björn  2000  FALU SS  AH0700  25 m  25.40   
59  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m  25.53   
73  Enlund Alexander  2000  FALU SS  AH1700  25 m  25.99   
98  Uhlas-Backlund André  2001  SS MORA  AE3301  25 m  26.40   
88  Liljekvist Robin  2000  GRÄNGES SS  AI3100  25 m  26.68   
10  21  Hörle Andreas  2002  LUDVIKA SS  AB3302  25 m  27.44   
11  83  Renström Mathias  2001  FALU SS    25 m  27.72   
12  95  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  28.75   
13  19  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  28.79   
14  53  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  29.12   
15  18  Chalikias Mattias  2000  LUDVIKA SS  AK3500  25 m  30.08   
16  22  Norrsveden-Nilsson Marcus  2001  LUDVIKA SS  AF7301  25 m  30.16   
17  11  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  30.26   
18  89  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  30.86   
19  94  Melin Emil  2001  SS MORA  AF9301  25 m  32.82   
20  96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  34.81   
21  38  Hendel Karl Oskar  2000  AVESTA SS    25 m  34.84   
22  29  Andersson Kaj  2000  AVESTA SS    25 m  37.67   
23  64  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  39.71   
24  30  Castillo Victor  2000  AVESTA SS    25 m  41.25   
25  101  Claesson August  2000  HEDEMORA    25 m  42.91   
26  23  Norrsveden-Nilsson Victor  2001  LUDVIKA SS  AF4701  25 m     
27  62  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE    25 m     
28  75  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALU SS    25 m     
29  55  Kieski Carl  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Andersson Kristin  1999  FALU SS  BE2499  25 m  21.33   
71  Borbos Jessika  2001  FALU SS  AF2801  25 m  21.86   
80  Norin Anna  1999  FALU SS  AH1899  25 m  21.93   
44  Tilly Josefine  1999  AVESTA SS    25 m  23.03   
99  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  23.05   
28  Alden Moa  2000  AVESTA SS    25 m  23.52   
34  Eriksson Malin  1999  AVESTA SS    25 m  24.59   
97  Sisell Elin  2000  SS MORA    25 m  24.78   
70  Antlöv Nelly  2002  FALU SS  AB3202  25 m  25.35   
10  72  Brandt Ida  2000  FALU SS  AW0200  25 m  25.61   
11  76  Hedström Hanna  2001  FALU SS    25 m  25.83   
12  33  Dahlberg Sandra  2001  AVESTA SS    25 m  25.93   
13  84  Sander Hilda  2002  FALU SS  AE5202  25 m  25.98   
14  74  Frank Erika  2001  FALU SS    25 m  26.12   
15  77  Jobs Sandra  2000  FALU SS    25 m  26.45   
16  39  Kronstrand Klara  1999  AVESTA SS    25 m  26.54   
17  43  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS    25 m  26.71   
18  41  Sjungargård Kajsa  1999  AVESTA SS    25 m  26.75   
19  57  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  26.99   
20  86  Ytterholm Saga  2000  FALU SS    25 m  27.52   
21  85  Söderkvist Maja  2000  FALU SS    25 m  28.30   
22  51  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  29.11   
23  52  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  29.59   
24  56  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  29.67   
25  32  Dahdouh Petra  2000  AVESTA SS    25 m  29.68   
26  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  29.84   
27  92  Hugerth Johanna  2001  SS MORA    25 m  30.42   
28  78  Lindow Amanda  2002  FALU SS    25 m  30.72   
29  90  Wikström Ellionora  2002  GRÄNGES SS  AB9202  25 m  31.88   
30  54  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE    25 m  33.08   
31  82  Olsson Ebba  2000  FALU SS    25 m  33.78   
32  14  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  34.53   
33  40  Nordström-Fransso Felicia  2001  AVESTA SS    25 m  34.90   
34  37  Hedenlund Nicolina  2001  AVESTA SS    25 m  35.23   
35  24  Persson Moa  2003  LUDVIKA SS  AB7403  25 m  35.75   
36  93  Lassar Nina  2003  SS MORA    25 m  36.06   
37  81  Olsson Agnes  2002  FALU SS    25 m  36.77   
38  49  Hedman Frida  1999  BORLÄNGE  BC7899  25 m  37.91   
39  26  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  38.18   
40  16  Vogel Lisa  1999  HEDEMORA  BA1299  25 m     
41  Butt Malaikah  1999  HEDEMORA    25 m     
42  Dahlstrand Petra  2001  HEDEMORA    25 m     
43  106  Alden Amanda  2001  HEDEMORA    25 m     
44  12  Liljekvist Jennifer  2001  HEDEMORA  AN0601  25 m     
45  13  Liljekvist Isabelle  2001  HEDEMORA  AN5401  25 m     
46  25  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m     
47  15  Walfridsson Julia  1999  HEDEMORA    25 m     
48  61  Saxberg Ida  2001  BORLÄNGE    25 m     
49  45  Dahlström Lovisa  2002  BORLÄNGE    25 m     
50  46  Dalström Sandra  2000  BORLÄNGE  AQ2600  25 m     
51  48  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE    25 m     
52  105  Dahlstrand Sandra  1999  HEDEMORA    25 m     
53  Àrtursdottir Ronja  2002  HEDEMORA    25 m     
54  50  Holmberg Andrea  2000  BORLÄNGE    25 m     
55  63  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Liljekvist Robin  2000  GRÄNGES SS  AI3100  25 m  25.68   
36  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS    25 m  26.38   
98  Uhlas-Backlund André  2001  SS MORA  AE3301  25 m  26.58   
95  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  26.90   
59  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m  27.51   
35  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS    25 m  27.71   
79  Lundqvist Björn  2000  FALU SS  AH0700  25 m  27.91   
Evaldsson Niclas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  28.47   
94  Melin Emil  2001  SS MORA  AF9301  25 m  28.74   
10  73  Enlund Alexander  2000  FALU SS  AH1700  25 m  28.80   
11  53  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  29.18   
12  83  Renström Mathias  2001  FALU SS    25 m  30.06   
13  29  Andersson Kaj  2000  AVESTA SS    25 m  30.59   
14  20  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  30.63   
15  91  Hansson Isak  2001  SS MORA    25 m  30.64   
16  96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  30.75   
17  18  Chalikias Mattias  2000  LUDVIKA SS  AK3500  25 m  32.12   
18  19  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  32.57   
19  21  Hörle Andreas  2002  LUDVIKA SS  AB3302  25 m  33.86   
20  101  Claesson August  2000  HEDEMORA    25 m  34.68   
21  64  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  35.44   
22  87  Liljekvist Emil  2002  GRÄNGES SS  AB4302  25 m  35.97   
23  89  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  37.16   
24  38  Hendel Karl Oskar  2000  AVESTA SS    25 m  37.35   
25  30  Castillo Victor  2000  AVESTA SS    25 m  39.33   
26  11  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  1:05.29   
27  Hedlund Samuel  2002  HEDEMORA    25 m     
28  55  Kieski Carl  2000  BORLÄNGE    25 m     
29  62  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE    25 m     
30  75  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALU SS    25 m     
31  58  Mikker Oskar  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Norin Anna  1999  FALU SS  AH1899  25 m  22.88   
69  Andersson Kristin  1999  FALU SS  BE2499  25 m  24.11   
84  Sander Hilda  2002  FALU SS  AE5202  25 m  25.25   
39  Kronstrand Klara  1999  AVESTA SS    25 m  25.59   
41  Sjungargård Kajsa  1999  AVESTA SS    25 m  25.83   
28  Alden Moa  2000  AVESTA SS    25 m  26.28   
57  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  26.34   
33  Dahlberg Sandra  2001  AVESTA SS    25 m  26.47   
70  Antlöv Nelly  2002  FALU SS  AB3202  25 m  26.65   
10  82  Olsson Ebba  2000  FALU SS    25 m  26.65   
11  44  Tilly Josefine  1999  AVESTA SS    25 m  26.87   
12  74  Frank Erika  2001  FALU SS    25 m  27.25   
13  32  Dahdouh Petra  2000  AVESTA SS    25 m  27.40   
14  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  27.48   
15  99  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  28.12   
16  86  Ytterholm Saga  2000  FALU SS    25 m  28.28   
17  72  Brandt Ida  2000  FALU SS  AW0200  25 m  28.37   
18  85  Söderkvist Maja  2000  FALU SS    25 m  28.86   
19  52  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  29.34   
20  25  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  29.65   
21  43  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS    25 m  29.68   
22  71  Borbos Jessika  2001  FALU SS  AF2801  25 m  29.74   
23  51  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  30.02   
24  26  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  31.28   
25  14  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  32.07   
26  81  Olsson Agnes  2002  FALU SS    25 m  32.33   
27  56  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  32.43   
28  34  Eriksson Malin  1999  AVESTA SS    25 m  32.66   
29  76  Hedström Hanna  2001  FALU SS    25 m  33.35   
30  97  Sisell Elin  2000  SS MORA    25 m  33.43   
31  37  Hedenlund Nicolina  2001  AVESTA SS    25 m  34.21   
32  93  Lassar Nina  2003  SS MORA    25 m  34.97   
33  54  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE    25 m  34.99   
34  90  Wikström Ellionora  2002  GRÄNGES SS  AB9202  25 m  35.42   
35  78  Lindow Amanda  2002  FALU SS    25 m  38.33   
36  92  Hugerth Johanna  2001  SS MORA    25 m  40.89   
37  24  Persson Moa  2003  LUDVIKA SS  AB7403  25 m  43.63   
38  40  Nordström-Fransso Felicia  2001  AVESTA SS    25 m  45.45   
39  49  Hedman Frida  1999  BORLÄNGE  BC7899  25 m  49.83   
40  Dahlstrand Petra  2001  HEDEMORA    25 m     
41  Butt Malaikah  1999  HEDEMORA    25 m     
42  15  Walfridsson Julia  1999  HEDEMORA    25 m     
43  12  Liljekvist Jennifer  2001  HEDEMORA  AN0601  25 m     
44  13  Liljekvist Isabelle  2001  HEDEMORA  AN5401  25 m     
45  10  Helgesson Nanny  2003  HEDEMORA    25 m     
46  16  Vogel Lisa  1999  HEDEMORA  BA1299  25 m     
47  17  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA    25 m     
48  45  Dahlström Lovisa  2002  BORLÄNGE    25 m     
49  46  Dalström Sandra  2000  BORLÄNGE  AQ2600  25 m     
50  Àrtursdottir Ronja  2002  HEDEMORA    25 m     
51  50  Holmberg Andrea  2000  BORLÄNGE    25 m     
52  106  Alden Amanda  2001  HEDEMORA    25 m     
53  61  Saxberg Ida  2001  BORLÄNGE    25 m     
54  63  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE    25 m     
55  48  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  54.87   
 
Gren 8, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Bergqvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  49.17   
102  Zachrisson Minna  1998  HEDEMORA    25 m     
47  Danielsson Emma  1998  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 9, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS    25 m  22.23   
36  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS    25 m  25.12   
73  Enlund Alexander  2000  FALU SS  AH1700  25 m  25.91   
53  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  29.55   
11  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  30.19   
101  Claesson August  2000  HEDEMORA    25 m  30.50   
64  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  31.58   
38  Hendel Karl Oskar  2000  AVESTA SS    25 m  32.60   
29  Andersson Kaj  2000  AVESTA SS    25 m  36.25   
10  95  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m     
11  62  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE    25 m     
12  59  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m     
13  55  Kieski Carl  2000  BORLÄNGE    25 m     
14  30  Castillo Victor  2000  AVESTA SS    25 m     
 
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Norin Anna  1999  FALU SS  AH1899  25 m  21.71   
28  Alden Moa  2000  AVESTA SS    25 m  22.65   
69  Andersson Kristin  1999  FALU SS  BE2499  25 m  23.18   
31  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS    25 m  23.41   
39  Kronstrand Klara  1999  AVESTA SS    25 m  23.45   
70  Antlöv Nelly  2002  FALU SS  AB3202  25 m  24.53   
43  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS    25 m  24.68   
Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  25.08   
84  Sander Hilda  2002  FALU SS  AE5202  25 m  25.14   
10  34  Eriksson Malin  1999  AVESTA SS    25 m  25.84   
11  41  Sjungargård Kajsa  1999  AVESTA SS    25 m  26.26   
12  32  Dahdouh Petra  2000  AVESTA SS    25 m  28.88   
13  33  Dahlberg Sandra  2001  AVESTA SS    25 m  29.09   
14  57  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  29.36   
15  14  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  34.61   
16  37  Hedenlund Nicolina  2001  AVESTA SS    25 m  35.07   
17  40  Nordström-Fransso Felicia  2001  AVESTA SS    25 m     
18  48  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE    25 m     
19  49  Hedman Frida  1999  BORLÄNGE  BC7899  25 m     
20  50  Holmberg Andrea  2000  BORLÄNGE    25 m     
21  51  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m     
22  52  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m     
23  54  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE    25 m     
24  63  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE    25 m     
25  46  Dalström Sandra  2000  BORLÄNGE  AQ2600  25 m     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  50.10   
 
Gren 12, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Danielsson Emma  1998  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 13, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
79  Lundqvist Björn  2000  FALU SS  AH0700  25 m  20.88   
36  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS    25 m  21.06   
59  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m  22.18   
29  Andersson Kaj  2000  AVESTA SS    25 m  22.29   
91  Hansson Isak  2001  SS MORA    25 m  22.77   
73  Enlund Alexander  2000  FALU SS  AH1700  25 m  23.32   
23  Norrsveden-Nilsson Victor  2001  LUDVIKA SS  AF4701  25 m  24.39   
21  Hörle Andreas  2002  LUDVIKA SS  AB3302  25 m  24.56   
98  Uhlas-Backlund André  2001  SS MORA  AE3301  25 m  25.75   
10  18  Chalikias Mattias  2000  LUDVIKA SS  AK3500  25 m  25.85   
11  83  Renström Mathias  2001  FALU SS    25 m  26.92   
12  38  Hendel Karl Oskar  2000  AVESTA SS    25 m  26.93   
13  19  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  27.00   
14  88  Liljekvist Robin  2000  GRÄNGES SS  AI3100  25 m  27.42   
15  22  Norrsveden-Nilsson Marcus  2001  LUDVIKA SS  AF7301  25 m  27.74   
16  96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  28.64   
17  94  Melin Emil  2001  SS MORA  AF9301  25 m  28.77   
18  30  Castillo Victor  2000  AVESTA SS    25 m  29.60   
19  101  Claesson August  2000  HEDEMORA    25 m  29.96   
20  89  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  30.31   
21  64  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  37.30   
22  Hedlund Samuel  2002  HEDEMORA    25 m     
23  55  Kieski Carl  2000  BORLÄNGE    25 m     
24  Evaldsson Niclas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m     
25  62  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE    25 m     
26  87  Liljekvist Emil  2002  GRÄNGES SS  AB4302  25 m     
27  58  Mikker Oskar  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Alden Moa  2000  AVESTA SS    25 m  19.14   
71  Borbos Jessika  2001  FALU SS  AF2801  25 m  19.79   
70  Antlöv Nelly  2002  FALU SS  AB3202  25 m  20.53   
33  Dahlberg Sandra  2001  AVESTA SS    25 m  20.92   
57  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  21.17   
43  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS    25 m  22.07   
84  Sander Hilda  2002  FALU SS  AE5202  25 m  23.26   
97  Sisell Elin  2000  SS MORA    25 m  23.49   
72  Brandt Ida  2000  FALU SS  AW0200  25 m  23.97   
10  74  Frank Erika  2001  FALU SS    25 m  24.08   
11  32  Dahdouh Petra  2000  AVESTA SS    25 m  24.32   
12  56  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  24.75   
13  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  25.20   
14  99  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  25.30   
15  14  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  25.48   
16  52  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  25.72   
17  85  Söderkvist Maja  2000  FALU SS    25 m  25.90   
18  76  Hedström Hanna  2001  FALU SS    25 m  26.63   
19  77  Jobs Sandra  2000  FALU SS    25 m  26.94   
20  86  Ytterholm Saga  2000  FALU SS    25 m  27.41   
21  82  Olsson Ebba  2000  FALU SS    25 m  27.93   
22  92  Hugerth Johanna  2001  SS MORA    25 m  29.80   
23  81  Olsson Agnes  2002  FALU SS    25 m  30.25   
24  54  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE    25 m  31.84   
25  37  Hedenlund Nicolina  2001  AVESTA SS    25 m  32.68   
26  93  Lassar Nina  2003  SS MORA    25 m  32.86   
27  40  Nordström-Fransso Felicia  2001  AVESTA SS    25 m  34.98   
28  78  Lindow Amanda  2002  FALU SS    25 m  36.76   
29  24  Persson Moa  2003  LUDVIKA SS  AB7403  25 m  37.85   
30  46  Dalström Sandra  2000  BORLÄNGE  AQ2600  25 m     
31  12  Liljekvist Jennifer  2001  HEDEMORA  AN0601  25 m     
32  17  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA    25 m     
33  10  Helgesson Nanny  2003  HEDEMORA    25 m     
34  13  Liljekvist Isabelle  2001  HEDEMORA  AN5401  25 m     
35  61  Saxberg Ida  2001  BORLÄNGE    25 m     
36  45  Dahlström Lovisa  2002  BORLÄNGE    25 m     
37  50  Holmberg Andrea  2000  BORLÄNGE    25 m     
38  106  Alden Amanda  2001  HEDEMORA    25 m     
39  63  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE    25 m     
40  90  Wikström Ellionora  2002  GRÄNGES SS  AB9202  25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  40.43   
35  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS    25 m  43.14   
11  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  45.55   
95  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  45.88   
53  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  48.11   
20  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  53.64   
75  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALU SS    25 m  57.01   
 
Gren 16, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS    25 m  40.94   
31  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS    25 m  43.33   
69  Andersson Kristin  1999  FALU SS  BE2499  25 m  43.84   
44  Tilly Josefine  1999  AVESTA SS    25 m  44.05   
34  Eriksson Malin  1999  AVESTA SS    25 m  44.49   
39  Kronstrand Klara  1999  AVESTA SS    25 m  48.83   
16  Vogel Lisa  1999  HEDEMORA  BA1299  25 m  52.70   
41  Sjungargård Kajsa  1999  AVESTA SS    25 m  52.80   
51  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  54.71   
10  49  Hedman Frida  1999  BORLÄNGE  BC7899  25 m  1:06.96   
11  25  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  1:10.05   
12  48  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE    25 m     
13  104  Butt Malaikah  1999  HEDEMORA    25 m     
14  102  Zachrisson Minna  1998  HEDEMORA    25 m     
15  103  Walfridsson Julia  1999  HEDEMORA    25 m     
16  26  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m     
17  47  Danielsson Emma  1998  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 17, 4X25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Falu Simsällskap Lag 1  1999  FALU SS    25 m  1:16.13   
66  Falu Simsällskap Lag 2  1999  FALU SS    25 m  1:34.63   
67  Falu Simsällskap Lag 3  1999  FALU SS    25 m  1:47.17   
27  Ludvika Mix Utmanare  1999  LUDVIKA SS    25 m  1:50.00   
68  Falu Simsällskap Lag 4  1999  FALU SS    25 m  1:52.53   
SS Lag 3 Hedemora  1999  HEDEMORA    25 m     
SS Lag 1 Hedemora  1999  HEDEMORA    25 m     
SS Lag 2 Hedemora  1999  HEDEMORA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.12 
Licensierad till: Avesta Simsällskap